O nás

Firma údržba oken se zaměřuje na servis, opravu a údržbu všech typů oken i dveří, včetně dodávky a montáže jejich doplňků jako jsou např. žaluzie, síta proti hmyzu, okenní sušáky, bezpečnostní prvky a další.

Údržba oken a dveří

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru, získané již od roku 2004 nám pomáhají provádět tyto služby na vysoké úrovni. Trvale sledujeme vývoj nových technologií a inovace, které následně využíváme v praxi. Veškeré doplňky a díly odebíráme od renomovaných a prověřených dodavatelů. 

Cílem firmy je zajistit bezproblémovou funkčnost a dlouhou životnost vašich okenních i dveřních prvků. Nabízenými okenními doplňky zajistíme vyšší bezpečnost a komfort vašich oken a dveří.  

Naše služby nabízíme v celém Moravskoslezském kraji, především v městech Ostrava, Opava, Frýdek - Místek, Havířov, Bohumín, Karviná, Frýdlant nad Ostravicí a okolí.  

Naši prioritou je spokojený zákazník, který bude rád našich služeb využívat opakovaně.

Těšíme se na naši spolupráci.

Radana Weimerová, Údržba oken


Zadáním svých osobních údajů zprostředkovateli souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona o ochraně osobních údajů dle zákona č. 2016/679 dále jen GDPR a to ke zpracování zakázek

AUTORIZOVANÝ SERVIS VŠECH ZNAČEK KOVÁNÍ

Created in ARSYLINE.CZ
Varování
Zavřít