Okenní sušáky na prádlo

Okenní sušáky se upevňují na okenní rám a to bez vrtání. Nenaruší se nijak okno ani okenní parapet. Uchycení prádelních šňůr jsou pomocí čepů, tento typu chycení je velmi pevný a kvalitní.

Sušáky dodáváme ve dvou variantách a to v pevném nebo polohovatelném provedení.

Okenní sušák pevný:

Pevný sušák na prádlo je určen k jednoduché a rychlé montáži na okenní rám. Zároveň slouží i jako předzahrádka na květinové truhlíky. Sušák je vyroben s nekorodujícího materiálů – hliník, ocel a povrchová úprava komaxit. Sušák je dodávám s kvalitní šňůrou opatřenou zesílenou, zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou atestovanou výrobcem na zátěž až 80 kg. Samotný sušák je atestován na zátěž 60 kg. 

Okenní sušák polohovací:

Tento typ sušáků se používá v případě, že máte široké parapety a Vy nedosáhnete na zadní šňůry. Tento polohovací systém umožní zvětšit sklon sušáků, tak aby na něj všichni dosáhli. V zimním období, kdy ze střech padá sníh se může tento okenní sušák sklopit a upevnit do svislé polohy. Sušák má tři polohy. Sušák je dodávám s kvalitní šňůrou opatřenou zesílenou, zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou atestovanou výrobcem na zátěž až 80 kg. Samotný sušák je atestován na zátěž 40 kg. 

Okenní sušáky dodáváme a montujeme v celém Moravskoslezskémkraji, především v městech Ostrava, Opava, Frýdek - Místek, Havířov, Bohumín,Karviná, Frýdlant nad Ostravicí a okolí. 

Okenní sušáky na prádlo

Okenní sušáky

20710-okenni-susak-na-pradlo-min.jpg d__vyr_32susak_tripolohovy-min.jpg

AUTORIZOVANÝ SERVIS VŠECH ZNAČEK KOVÁNÍ

Created in ARSYLINE.CZ
Varování
Zavřít